انشا درباره ی در مورد بوی خاک پس از باران که در صفحه ۶۲ کتاب نگارش پایه و کلاس هشتم برای دانش‌آموزان مطرح شده است همراه با پاسخ و جواب حس و حال حمل یک قالب یخ بدون دستکش به زودی در سایت قرار میگیرد این مطلب موقتی می باشد و تا زمانی که انشا در این پست قرار بگیرد در این پست باقی خواهد ماند.

مقدمه : شاید  خیلی‌ ها آنقدر احساس نداشته باشند که حس و حال  حمل یک قالب یخ را درک کنند اما من حمل قالب یخ را مانند حس عاشقانه و آسمانی میدانم…

بدنه : بند اول: بستگی به این دارد که ما یخ را در  زمستان در دست بگیریم یا در تابستان گرفتن یخ در زمستان احساس  خوبی به ما نمی‌ دهد در سرمای طاقت فرسای زمستان به یاد دستان  یخ زده رفتگرها کارگرهاو یا کودکانی می افتم که به علت فقر نمی‌توانندبا  ماشین به مدرسه بروند احساس یخ زدن دست ما در زمستان احساس بدی است زیرا من به یاد نیازمندان می افتند که در خانه هایشان بخاری ندارند و تا صبح از سرما به خود می لرزند ولی در تابستان احساس لمس یک احساس خوبی  است زیرا سرمای در گرمای تابستان دل چسب است .

بند دوم : شما حمل  قالب یخ را چگونه احساس و درک می‌کنید ؟ هنگامی که دستم به قالب یخ می خورد احساس خوبی به من دست می‌دهد  نمیدانم چیست ولی این احساس را خیلی دوست دارم حس سرما در گرمای تابستان بسیار زیبا و دلچسب است شاید باورتان نشود ولی من عاشق یخ هستم …

بند سوم : آیا میدانید یخ چیست ؟ یخ همان ذرات گوارای آب است که جنبش آنها کم و در اثر  سرمای زیاد به هم فشرده و از حالت مایع به جامد تبدیل شده اند من هنگامی که یخ را در دستانم قرار می‌ دهم و آن سرمای زیبا را لمس می کنم همان احساسی را دارم که هنگامی که یک مشت آب از رودخانه  ای زلال و پاک برداشته ام …

به یاد فقیران و نیازمندان باشیم تا حس بدی هنگام برداشتن قالب های یخ در سرمای جان فرسای زمستان به آن ها دست ندهد حتی می‌ توانیم با اهدای یک جفت دست کش که دستا نشان را گرم نگه دارد … نویسنده : فاطمه یسنا بهرامی موفق و موید باشید.

خندوانه

انشا حمل یک قالب یخ بدون دستکش حس و حال صفحه 62 نگارش هشتم

انشا در مورد از دل برود هر آن که از دیده برفت

تحقیق آماده درباره انواع چرخ دنده ها و کارکرد آن ها علوم نهم

یخ ,قالب ,حس ,یک ,سرمای ,  ,قالب یخ ,یخ را ,حس و ,یک قالب ,هنگامی که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ashpazivalavazemkhanegi arzanpack مجتبی دینی مهندسی فناوری اطلاعات سه لاور جزيره اسرار آميز دانش دانشجویان حقوق سال 1398 نیکو فایل cheapercharter دانلود سرا مدرسه علوم وفنون جادوگری هاگوارتر